Cлухові апарати в м.Рівне

середа, 6 червня 2018 р.

Європейська клініка у Рівному - Лор-центр «Західслух»

Болить вухо? Першить горло? Заклало ніс? – Та ну, до лікаря не піду, це ж не серце і не судини, небезпеки нема, перейде само по собі.
Так думає переважна статистична більшість людей і … отримує ускладнення, які переростають у хронічні захворювання, котрі не дають спокою до кінця життя. Переважна більшість захворювань ЛОР-органів починається з респіраторно-вірусної інфекції (ГРВІ). Захворіла людина на ГРВІ і думає, що має сама пролікуватися, бо знає що і як робити. Більшість вважає, що з ГРВІ до лікаря звертатися не треба, а йде в аптеку, там їй щось дадуть, і так лікуються на свій страх і ризик.

Однією з найчастіших причин звернень до отоларинголога є риніт. Спочатку вірусний, який через тиждень переходить в бактеріальний. А ускладнення – гострий бактеріальний риносинусит, простіше гайморит. Через євстахієву трубу запалення поширюється в середнє вухо, оскільки все між собою пов’язано, і починається запалення середнього вуха, отит.
Практично завжди при простудному нежитi (ринітi) відбувається запалення відділів гратчастого лабіринту, верхньощелепного, лобного синусу.

Неліковані або неадекватно ліковані ГРВІ переважно закінчуються якимось отоларингологічним ускладненням. Наприклад, ускладненням неадекватно лікованої ангіни є паратонзиліт, який потім переходить в паратонзилярний абсцес (скупчення гнійного вмісту за мигдаликом). А маленькі дітки найчастіше звертаються з ринотрахеобронхітами. Запальний процес в дихальних шляхах провокує набряк слизової бронхів. І  без того вузький просвіт бронхів через потовщення всього лише на 1 мм зменшує просвіт бронхів у грудничка майже на 75%, тоді як у дорослого всього на 19%. Чим сильніше набряк, тим дитині стає важче дихати і тим менше кисню надходить у кров.

Ознаки, які свідчать про необхідність відвідати ЛОРа

Зниження гостроти слуху.
Якщо гострота слуху почала знижуватися, треба піти до отоларинголога, щоб виявити ступінь порушення слуху, пройти візуальний огляд, за необхідності – спеціальне дослідження –  аудіометрію, тимпанометрію. Адже cучасні методи допомагають виміряти гостроту слуху, діагностувати ступінь втрати слуху та виявити супутні вушні захворювання. Подібні дослідження може проводити виключно спеціаліст.

Неприємний запах з рота.
Як не дивно, якщо є неприємний запах з рота, варто йти не лише до стоматолога чи гастроентеролога, але й до ЛОРа. Запах можуть спровокувати такі захворювання, як фарингіт, тонзиліт, риніт, гайморит. А з цими хворобами якраз і бореться отоларинголог.

Хропіння. Вважається, що кожна п’ята доросла людина у світі час від час хропить. Після 40 років близько 40% жінок та 60% чоловіків мають таку проблему. Причини хропіння  наступні: звуження просвіту носоглотки через збільшені мигдалини, надмірна вага, провисання м’якого піднебіння, куріння тощо. Іноді допомогти вилікувати хропіння допоможе саме лікар-отоларинголог.

Тривалий нежить (більше тижня). Якщо нежить не проходить довше 1 тижня, скоріше за все його викликає синусит – запалення слизових оболонок придаткових пазух носа. Синусит супроводжується головним болем, підвищеною температурою тіла, закладеністю носа та гнійними виділеннями, набряком м’яких тканин обличчя в області ураженої пазухи. Щоб синусит не перейшов у хронічну фазу, його треба вчасно діагностувати та лікувати.

Крім перерахованих вище «тривожних сигналів» існує ще безліч причин, при виявленні яких необхідно терміново звертатися за допомогою до отоларинголога. Для правильного лікування потрібна сучасна діагностика і обладнання, а саме: відеоендоскопія вуха, носа, носоглотки і гортані – крім високої інформативності і точності, це ще й показовий спосіб роботи, який допомагає оториноларингологу не тільки роз’яснювати, але і, що найголовніше, показувати пацієнтові і його родичам суть захворювання пацієнта. Метод ендоскопії ЛОР-органів у всьому світі по праву належить до золотого стандарту оториноларингології.

Лор- центр «Західслух» у м. Рівне відрізняється високим професіоналізмом лікарів, якісним сервісом і сучасним високотехнологічним обладнанням.
Багатофункціональний ЛОР-комбайн підвищує якість медичної допомоги, покращує точність діагностики, а також робить лікування пацієнтів більш комфортним. ЛОР-комбайн дозволяє проводити відеоендоскопію - лікар отоларинголог здійснює обстеження вуха, горла або носової порожнини, а комп'ютерна система виводить на екран з високою роздільною здатністю збільшене зображення з зонда ендоскопа. Лікар може зберегти будь-який ракурс з камери зонда в цифровому вигляді на комп'ютері, що дає можливість спостерігати результати лікування в динаміці.

Крім цього, сучасна апаратура дозволяє провести ларингоскопію, вакуумну очистку мигдалин при запаленні, промивання пазух носа і вух, терапію за допомогою розпилення розчинів антисептичних, антибактеріальних та інших лікарських препаратів. Апарат застосовується при лікуванні нежиті, алергічного риніту, поліпів, ангіни, синуситу, гострого і хронічного отиту, ларингіту, гаймориту, тонзиліту, аденоїдиту, фарингіту та інших ЛОР-захворювань.

Сьогоднішній рівень медицини дозволяє назавжди забути про ЛОР-проблеми! 
Лор- центр «Західслух»  – це надійність, європейська якість,сучасний підхід до кожного пацієнта, а також відсутність черг. Адже у цьому центрі зібране не тільки сучасне обладнання діагностики лор органів і одні з найкращих фахівців Рівненщини. Звернення до лікаря і лікування гострих та хронічних запальних процесів ЛОР-органів забезпечує своєчасне одужання і попереджає розвиток загрозливих ускладнень. 
Завітайте до ЛОР-центру «ЗАХІДСЛУХ»
за адресою:
м. Рівне, вулиця Степана Бандери, 47,
або запишіться на прийом за телефонами:

Немає коментарів:

Дописати коментар