Cлухові апарати в м.Рівне

четвер, 20 липня 2017 р.

НОВІ ОБРІЇ СЛУХУ З WIDEX UNIQUE

UNIQUE - новітня серія слухових апаратів Widex.UNIQUE не схожий на інші апарати - це унікальні слухові апарати з неймовірно широким діапазоном вхідних сигналів і вбудованими функціями класифікації звуків виходячи з ситуації, та придушення шуму вітру.
Слухові апарати WIDEX UNIQUE розширюють діапазон чутних звуків, дозволяють почути більше звуків, вловлюють всі потрібні звуки: від високих до низьких, від гучних до найтихіших, де б Ви не знаходилися і чим би не займалися. Жоден інший слуховий апарат не здатний відтворити такий широкий діапазон комфортних звуків. Ви помітите найдрібніші деталі в звучанні: більше гучних і тихих звуків, виразна мова - все, що насправді важливо.

UNIQUE - НАЙКРАЩИЙ У СВОЄМУ КЛАСІ!

  1. Багата звукова палітра - Ви зможете комфортно чути як тихі, так і гучні звуки.
  2. Краща система зменшення шуму вітру - навіть при сильному вітрі Ви все одно будете чітко чути мову.
  3. Розроблено новий детектор мови, який підвищує розбірливість мови.  
  4. Компресія зі змінною швидкістю реакції на звукові сигнали.
  5. Автоматичне визначення акустичної ситуації, в якій Ви перебуваєте. Замість «регулятора гучності» втілена концепція «управління уподобаннями», коли користувач може сам змінювати баланс між комфортом слухання або розбірливістю мови.
Слухові апарати UNIQUE представлені різними моделями, кольорами і діапазонами настройки, від заушних до внутріканальних, і кожна модель оснащена всіма фірменними високотехнологічними функціями Widex.
Щоб звукосприйняття  було на найвищому рівні, в UNIQUE збільшено діапазон вхідних сигналів: верхню межу піднято до 113 дБ УЗД, а нижню межу опустили до 5 дБ УЗД - це єдиний діапазон такого обсягу в індустрії слухових апаратів. Користувачі можуть насолоджуватися неймовірним діапазоном в 108 дБ і чути важливі тихі та гучні звуки без спотворення.
Це стало можливим завдяки чотирьом аналого-цифровим перетворювачам, з ними UNIQUE може обробити величезну кількість звуків без будь-яких спотворень вхідного сигналу, зберігаючи характеристики вхідних сигналів як в шумних, так і в тихих ситуаціях. Тому звучання залишається бездоганно чистим: тихі звуки звучать тихо, а гучні не викликають роздратування.

WIDEX UNIQUE ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СЛУХУ

Слухові апарати UNIQUE розширюють межі можливого. Звучання стало ще чіткіше. З ними більше спілкування. Тільки UNIQUE може пригнічувати небажані тихі звуки, зберігаючи при цьому потрібні звуки. Коли Ви перебуваєте на вулиці, слухові апарати UNIQUE істотно пригнічують шум вітру: ви будете чути повний спектр звуків - від фонового шуму до шепоту в натовпі.
Слухові апарати WIDEX UNIQUE швидко адаптуються до будь-якої ситуації, в якій Ви перебуваєте, якою б складною вона не була. Насолоджуйтесь чудовим звучанням в будь-якій ситуації - в ресторані, на весіллі, на концерті, на гамірній вулиці чи в магазині - скрізь чисте, чітке звучання. Ви можете почути більше звуків, навіть на тлі шуму.
Звучання буде багатим і об'ємним, максимально наближеним до природного, щоб ви могли чути весь світ навколо вас.  Отримуйте максимум від усього, що робите!

ПРОСТЕ КОРИСТУВАННЯ

WIDEX UNIQUE - це повністю автоматичне рішення для Вашої втрати слуху. Просто вдягніть їх і насолоджуйтеся звучанням навколо Вас! Слухові апарати Widex допомагають людям чути краще і роблять звучання природним. Widex прагне зробити так, щоб у людей з порушенням слуху були такі ж можливості для спілкування, як у нормально чуючих людей.

  Пройти обстеження слуху, підібрати ефективне лікування і за потребою довговічний і високоякісний сучасний слуховий апарат на всі випадки життя можна у Рівненській обласній консультаційній поліклініці (кабінет 55), що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Київська, 78г. У кожної людини унікальний тип і ступінь втрати слуху, і тому одні слухові апарати будуть підходити краще за інших. Фахівець візьме до уваги ступінь і тип порушення слуху і порекомендує потрібний тип слухового апарату.
Записатися на прийом до лікаря та отримати детальну інформацію можна за телефоном (050) 568-74-79

Олег Мізинець,
завідувач сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення
Рівненської обласної клінічної лікарні 

Немає коментарів:

Дописати коментар