Cлухові апарати в м.Рівне

вівторок, 15 квітня 2014 р.

Порушення слуху? - У Рівному почути можна вже сьогодні!

Як проблему порушення слуху вирішують спеціалісти на Рівненщини

Проблема порушення слуху набирає все більших масштабів у сучасному світі. І якщо раніше вважалося, що недочування – це хвороба людей похилого віку, то зараз зростає кількість молодих, які страждають від погіршення слуху.
Адже постійне перепитування спричиняє не лише фізичний дискомфорт, а й є можуть викликати ускладнення, сприяти розвитку різноманітних хвороб, у тому числі й хвороби Альцгеймера (старечої недоумкуватісті), якщо вчасно не звернутися за допомогою.
А за 7 років недочування, мозок людини, який є центром обробки звуку, взагалі забуває звуки і перестає їх розпізнавати. Окрім того, втрата слуху призводить до соціальної ізольованості –  людина, яка недочуває починає вести більш замкнутий спосіб життя, уникає спілкування із друзями, знайомими, з’являється страх потрапити у незручне становище і як результат постійні стреси, роздратування, втрата роботи, інколи навіть с’імї.
Та погіршення слуху – ще не вирок, переконує завідувач сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олег Мізинець.

- Адже зараз передові технології дозволяють визначити проблему на ранніх стадіях і кваліфікований спеціаліст, підібравши правильне лікування може допомогти людині повернутися до нормального життя. Однак підступність недугу полягає в тому, що чим довше людина відкладає похід до спеціаліста і затягує проблему, тим важче проходить процес лікування й інколи без слухового апарату вже не обійтися. Та варто зазначити, що боятися використовувати слуховий апарат для лікування слуху теж не варто.  Адже сучасні слухові апарати практично не помітні та зручні в використанні. Більше того, часто пацієнти навпаки задоволені, що завдяки слуховому апарату почали краще чути, покращилися стосунки з оточуючими, влаштували своє особисте життя та зросла працездатність. Зі своєї практики можу сказати, що людина, яка погано чула, почавши носити слуховий апарат «розцвітає на очах», у неї наче відкривається друге дихання, вона знову починає повноцінно жити і насолоджуватися життям… Також вже науково доведено, що людина, яка починає знову чути стає щасливішою. І якщо в кінці минулого століття вважалося незвичним носити окуляри, то нині вони стали модним аксесуаром та складовою іміджу багатьох світових зірок. Тому не виключено, що через кілька років слуховий апарат нікого не здивує, більше того може стати одним із способів безпровідного зв’язку між людьми та альтернативою телефону.

А інколи трапляється, що люди помітивши погіршення слуху самі приходять і просять підібрати їм слуховий апарат. Однак після обстеження ми часто відмовляємо у цьому, бо слух можна відновити пролікувавши вухо.
Головне, вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою, - каже Олег Мізинець

Одним з найважливіших у процесі відновлення слуху є саме професіоналізм лікаря. Адже від нього залежить левова частка успіху в цьому процесі. І, напевне, недаремно, шукаючи куди звернутися, щоб перевірити та при потребі підібрати правильне й ефективне лікування слуху на Рівненщині, пацієнти обирають завідувача сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олега Мізинця.

Саме він один із перших в Україні почав займатися слухопротезуванням у далекому 1997 році. За цей час Олег Мізинець відвідав низку тренінгів, семінарів по підвищенню кваліфікації, більшість з яких міжнародні. А також випрацював власні ефективні методики лікування слуху і якщо є така необхідність - допомагає підібрати найкращі слухові апарати провідних фірм, які не приносять пацієнту незручностей у використанні, працюватимуть довго

і надійно.
Не мало важливою є і щоденна практика спеціаліста.
Пройти безкоштовне комп’ютерне обстеження слуху, підібрати ефективне лікування і за потребою - сучасний слуховий апарат на всі випадки життя можна у Рівненській обласній консультаційній поліклініці (кабінет № 55, 3 поверх), що знаходиться за адресою:
м. Рівне, вул. Київська, 78г. Записатися на прийом до лікаря та отримати детальну інформацію можна за телефоном (050) 568-74-79.

Опубліковано vse.rv.ua Срд, 19/03/2014 - 10:07

2 коментарі:

  1. На жаль, більшість порушень слуху є незворотними. У цьому випадку допоможе спеціальний пристрій - слуховий апарат, який може стати Вашим надійним і вірним помічником на багато років. Не комплексуйте з приводу слухавки — вона незамітна, але відразу допоможе краще чути.

    ВідповістиВидалити
  2. Всього декілька децибел можуть означати так багато! Шепіт улюбленої людини. Вигук радості. Слова захоплення. Дзвін келихів. Слух - це більше, ніж сприйняття звуків. Слух - це якість вашого життя.
    Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам знову чути!

    ВідповістиВидалити