Cлухові апарати в м.Рівне

четвер, 6 лютого 2014 р.

Аксесуари для слухових апаратів

Найкращі ціни у Рівному на слухові апарати Widex та аксесуари до них

БАТАРЕЙКИ

Слуховой апарат є підсилювачем звуку і для його роботи необхідне джерело енергії, роль якого виконує батарейка. Для роботи слухового апарата рекомендується використовувати повітряно-цинкові батарейки (zinc-air). Ми настійно рекомендуємо Вам не використовувати ртутні батарейки, тому що вони можуть потекти, розбухнути і пошкодити слуховий апарат.
В залежності від розміру та ємності, батарейки відрізняються за номерами: № 675, № 13, № 312, № 10.
Правила користування повітряно-цинковими батарейками: кожна батарея закрита кольоровою наклейкою, яку необхідно знімати тільки перед поміщенням батарейки в слуховий апарат. Після зняття наклейки необхідно 10 хвилин потримати батарейку на повітрі, після чого можна помістити її в слуховий апарат для користування.

ОСУШУЮЧІ КОМПЛЕКТИ

Волога - головна причина проблем в слухових апаратах. Для збереження апарату в хорошому стані існує осушуючий комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера і пенала з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу, і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий вони стають непридатними до використання.

ФІЛЬТРИ NanoCare

Компанія Widex розробила новаторську систему захисту слухових апаратів від вушної сірки. Оскільки найчастіше причиною виникнення несправностей в слуховому апараті є потрапляння в нього вушної сірки і вологи, була розроблена абсолютно нова система захисту, втілена у фільтрах Widex NanoCare, які забезпечують водостійкість і стійкість до масла та бруду. Фільтри NanoCare - найефективніший захист слухового апарата від вушної сірки і вологи. Фільтр NanoCare зручний і простий у використанні, не впливає негативно на роботу слухового апарату. Комплект сірчаних фільтрів поставляється в зручній коробці і складається з утримувача, зачіпки для видалення і самого сірчаного фільтра.

ПРИДБАТИ ЯКІСНІ СУЧАСНІ слухові апарати Widex (Данія) відразу після обстеження у лікаря-сурдолога можна у Рівненській обласній консультативній поліклініці: на 3 поверсі працює спеціалізований кіоск з продажу слухових апаратів та аксесуарів до них – батарейок, фільтрів, осушуючих комплектів. Найкращі ціни у Рівному на слухові апарати Widex - повністю цифрові пристрої - це потужний мікрокомп'ютер, створений спеціально для обробки звукового сигналу. Widex дозволяє людям навіть зі значною втратою слуху почути детальну інформацію про світ навколо них - більше ніж будь-який інший слуховий апарат!

Немає коментарів:

Дописати коментар