Cлухові апарати в м.Рівне

четвер, 6 лютого 2014 р.

Глухота помітніше слухового апарату !

Мелодію життя повертають кращі слухові апарати Widex

Скільки живе на Україні слабочуючих ? Держкомстат статистики не веде. За даними товариств глухих - більше 100 тис. А це майже кожен десятий. Тенденція до зниження слуху все зростає. Адже сучасна людина не бажає виймати з вух навушники і майже постійно оточена і зовсім незахищена від впливу децибелів.  


Людина, яка погано чує, опиняється в звуковій ізоляції, яка сильно впливає на психічний, емоційний стан, призводить до дратівливості, невпевненості, сприяє швидкому старінню, мозок починає "забувати" звуки і втрачає здатність розуміти мову. Адже кожен з таких людей не раз потрапляв в конфузних ситуацію. Може коли була необхідна допомога, або треба було поставити запитання, або порозумітися, або просто спілкуватися з тими ж лікарями, продавцями, або зустрічними людьми на вулиці. А постійне перепитування, не звертання уваги на шепіт, голосна вимова стають проблемою родичів і оточуючих.
Позбавленим слуху та глухим залишається вибір між покупкою слухового апарату або ж навчанням "говорити" руками, щоб хоч якось спілкуватися і жити повноцінним життям ... 

 У той час, коли одні звикаються з думкою про втрачений слух, інші шукають можливість зберегти повноцінне життя. Єдине, що остається людям з проблемами слуху - це намагатися повернутися в суспільство за допомогою тих же слухових апаратів! Слуховий апарат - це одне з рішень у боротьбі з проблемами слуху. Вони тренують мозок і дозволяють чути.

Проста перевірка слуху (аудіометрія) і вчасно куплений слуховий апарат дозволять зупинити втрату слуху. Пройшовши діагностику слуху та підібравши слуховий апарат, вдасться розірвати замкнуте коло проблем, пов’язаних з порушеннями слуху, і знову насолоджуватися раніше втраченими мелодіями життя.


Немає коментарів:

Дописати коментар